Zaplanuj wyprawę

Jezioro Żarnowieckie to prawdziwa perła wśród polskich jezior. Woda słynie z dużej liczby szczupaków, szczególnie tych największych – liczących powyżej 1 metra. To doskonałe cel wędkarskich wypraw. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Firma „Aspius Pro Fishing Outdoor” Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem gminy Gniewino – dzierżawcy wody. Nasza firma świadczy profesjonalny serwis wędkarski.

Jeśli marzysz o złowieniu ogromnego szczupaka, zadzwoń i zarezerwuj termin wyprawy z przewodnikiem.

W bazie na przystani w Nadolu istnieje także możliwość wypożyczenia łodzi i samodzielnego łowienia ryb. Łódź możesz zarezerwować telefonując na przystań w Nadolu. Pamiętaj o zapoznaniu się z regulaminem łowiska i opłaceniu licencji. Przeczytaj także informacje, jak się obchodzić ze złowioną rybą (kliknij na link). Pamiętaj o obowiązku wypuszczania szczupaków, których długość przekroczy jeden metr! Połamania kija!

Po zarezerwowaniu łodzi (skuteczny połów szczupaków z brzegu praktycznie nie jest możliwy) pomyśl o noclegu. Pomożemy Tobie wybrać odpowiedni nocleg, szczególnie przyjazny dla wędkarzy.

Okolice Żarnowca to doskonałe miejsce na spędzenie wakacyjnego urlopu. Weź ze sobą rodzinę i sprawdź, jakie atrakcje dla Was przygotowaliśmy.