Wielki szczupak 131 cm – nasz nowy rekord z Żarnowca

Nasz Gość Piotr ma świetną passę w tym sezonie. Łowiąc z naszym przewodnikiem na Jeziorze Żarnowiec, złowił kolejnego metrowego szczupaka. Piotrowi udało się złowić wielkiego szczupaka 131 cm! Gratulujemy świetnego rekordu! Tym samym, ryba ta jest największym szczupakiem złowionym na wyprawach z naszym przewodnikiem na Jezioro Żarnowiec!

szczupak_131_zarnowiec

ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z naszym przewodnikiem na Jezioro Żarnowiec!

www.przewodnicywedkarscy.pl

Kolejny wielki szczupak 126 cm!

Z przyjemnością, informujemy, że nasz Gość, złowił kolejnego wielkiego szczupaka na Jeziorze Żarnowiec. Tym razem, gościliśmy wędkarza z Usa, który przyjechał do Polski. Pod okiem naszego przewodnika, nasz Gość Mark, złowił wielkiego szczupaka 126 cm! Gratulujemy Mark!

Wyprawy na szczupaki - www.przewodnicywedkarscy.pl - Jezioro Żarnowiec

ZAPRASZAMY na wielkie szczupaki na Jezioro Żarnowiec! Sezon w pełni!

www.przewodnicywedkarscy.pl

Trzy ponad metrowe szczupaki jednego dnia…

Nasz Gość Piotr przeżył wspanialy dzień na naszym najlepszym łowisku szczupakowym w Polsce – Jeziorze Żarnowiec! Pod okiem naszego przewodnika, Piotr złowił w jeden dzień, trzy ponad metrowe szczupaki! 101, 111 i 120 cm! Gratulujemy świetnego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów!

Wyprawy wędkarskie na Żarnowiec - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na szczupaka

Czytaj dalej »

Szczupak 126 cm z Jeziora Żarnowiec

Kolejny wielki szczupak z naszego flagowego łowiska szczupaków w Polsce. Nasz Gość Piotr, pod okiem naszego przewodnika, złowił przepięknego, wielkiego szczupaka 126 cm! Gratulujemy!

Wyprawy na szczupaka - www.przewodnicywedkarscy.pl - Szczupak 126 cm

ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z naszym przewodnikiem na Jezioro Żarnowiec!

www.przewodnicywedkarscy.pl

Szczupaki z Jeziora Powidz

Kolejni zadowoleni Klienci po wyprawie z naszym przewodnikiem na Jezioro Powidz.

Wyprawy na ryby - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy z przewodnikiem

Czytaj dalej »

Jezioro Żarnowiec – zmiany na sezon 2016

Miło nam poinformować, że w sezonie 2016 nadchodzą dobre zmiany dotyczące połowów na Jeziorze Żarnowiec. Zmiany mają pomóc w ochronie rybostanu jeziora, a szczególnie dużych szczupaków.

Poniżej krótki list od osób zaangażowanych w ochronę Jeziora Żarnowiec.

Czytaj dalej »

Metrowe szczupaki z Jeziora Żarnowiec

Nasze łowisko szczupakowe Jezioro Żarnowiec nie zawodzi. Od początku tego sezonu szczupakowego (od 01.05.2015), nasi Goście łowiąc pod okiem naszego przewodnika, złowili już około 15 ponad metrowych szczupaków! Gratulujemy sukcesów naszym Gościom i oczywiście zapraszamy na kolejne wyprawy!

Poniżej kilka zdjęć metrówek z Jeziora Żarnowiec (sezon 2015).

Wyprawy na ryby - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie z przewodnikiem

Czytaj dalej »

Podsumowanie sezonu 2014 na Żarnowcu

Warto krótko podsumować sezon szczupakowy 2014 na Jeziorze Żarnowiec.

Podczas sezonu 2014, nasi Goście pod okiem naszego przewodnika, złowili wiele szczupaków, w tym kilkadziesiąt ryb powyżej 90 cm i powyżej metra. Największe ryby miały powyżej 110 cm i były to okazy 112, 114, 116, 117 cm. Największym szczupakiem sezonu była samica 124 cm, złowiona z naszym przewodnikiem w maju.

Nowy sezon 2015 rozpoczyna się 01.05, więc już teraz zapraszamy na wyprawy wędkarskie z naszym przewodnikiem na Jezioro Żarnowiec.

Zarezerwuj najlepszy termin – telefon +48 604118116 lub email sebastian@guidedfishing.pl

Poniżej zdjęcia kilku największych szczupaków sezonu 2014.

Czytaj dalej »

Lato, duże szczupaki i Żarnowiec

Jak zwykle Żarnowiec nie zawodzi w środku lata. Nasi Goście, wraz z naszym przewodnikiem łowią regularnie duże ryby. W lipcu i sierpniu złowiliśmy wiele szczupaków ponad metrowych. Największe szczupaki z ostatnich wypraw – 110 i 116 cm! ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z naszym przewodnikiem na Jezioro Żarnowiec. Zadzwoń do nas +48604118116.

Czytaj dalej »

Czerwiec i duże szczupaki z Jeziora Żarnowiec

Nasi Goście, łowiąc z naszym przewodnikiem na Jeziorze Żarnowiec, kolejny raz mieli okazję złowić duże szczupaki. Gratulujemy i zapraszamy ponownie! Poniżej kilka zdjęć z ostatnich połowów na Żarnowcu. Zapraszamy na wyprawy wędkarskie w poszukiwaniu dużych szczupaków z Żarnowca!

Czytaj dalej »