Wielki szczupak 131 cm – nasz nowy rekord z Żarnowca

Nasz Gość Piotr ma świetną passę w tym sezonie. Łowiąc z naszym przewodnikiem na Jeziorze Żarnowiec, złowił kolejnego metrowego szczupaka. Piotrowi udało się złowić wielkiego szczupaka 131 cm! Gratulujemy świetnego rekordu! Tym samym, ryba ta jest największym szczupakiem złowionym na wyprawach z naszym przewodnikiem na Jezioro Żarnowiec!

szczupak_131_zarnowiec

ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z naszym przewodnikiem na Jezioro Żarnowiec!

www.przewodnicywedkarscy.pl

Kolejny wielki szczupak 126 cm!

Z przyjemnością, informujemy, że nasz Gość, złowił kolejnego wielkiego szczupaka na Jeziorze Żarnowiec. Tym razem, gościliśmy wędkarza z Usa, który przyjechał do Polski. Pod okiem naszego przewodnika, nasz Gość Mark, złowił wielkiego szczupaka 126 cm! Gratulujemy Mark!

Wyprawy na szczupaki - www.przewodnicywedkarscy.pl - Jezioro Żarnowiec

ZAPRASZAMY na wielkie szczupaki na Jezioro Żarnowiec! Sezon w pełni!

www.przewodnicywedkarscy.pl

Trzy ponad metrowe szczupaki jednego dnia…

Nasz Gość Piotr przeżył wspanialy dzień na naszym najlepszym łowisku szczupakowym w Polsce – Jeziorze Żarnowiec! Pod okiem naszego przewodnika, Piotr złowił w jeden dzień, trzy ponad metrowe szczupaki! 101, 111 i 120 cm! Gratulujemy świetnego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów!

Wyprawy wędkarskie na Żarnowiec - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na szczupaka

Czytaj dalej »

Szczupak 126 cm z Jeziora Żarnowiec

Kolejny wielki szczupak z naszego flagowego łowiska szczupaków w Polsce. Nasz Gość Piotr, pod okiem naszego przewodnika, złowił przepięknego, wielkiego szczupaka 126 cm! Gratulujemy!

Wyprawy na szczupaka - www.przewodnicywedkarscy.pl - Szczupak 126 cm

ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z naszym przewodnikiem na Jezioro Żarnowiec!

www.przewodnicywedkarscy.pl

Szczupaki z Jeziora Powidz

Kolejni zadowoleni Klienci po wyprawie z naszym przewodnikiem na Jezioro Powidz.

Wyprawy na ryby - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy z przewodnikiem

Czytaj dalej »