15.06.2011 Rekomendacje klientów |

Szczupaki z Żarnowca

Za nami kolejna udana wyprawa na Jezioro Żarnowiec. Tym razem Gościliśmy Marka. Przewodnikiem naszego Gościa był oczywiście Andrzej Wizner. Andrzeja wiedza o łowisku jest ogromna, co miał przyjemność doświadczyć nasz  gość. Szczupaki brały dobrze i nasz Gość wspólnie z Andrzejem złowili kilkadziesiąt ryb, w tym kilka okazów. Kilka słów od naszego gościa:

„Całą wyprawę mogę podsumować tylko tak: „Moja najlepsza przygoda wędkarska w życiu”. Andrzej zna wodę jak własną kieszeń… a echosondę ma w oczach. Ponadto: złowiłem najwięcej wymiarowych szczupaków w tak krótkim czasie,  ustanowiłem swój rekord życiowy 88 cm, a także poznałem nieco metodę trollingu. Czego chcieć więcej w ciągu 3 dni? Pozdrawiam. Marek.”

Największe ryby wyprawy.

Duży szczupak - Żarnowiec - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na szczupaka

Szczupak - Żarnowiec - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na szczupaka

ZAPRASZAMY na wyprawy z naszym przewodnikiem (KLIKNIJ).

(31.05.2011)