26.10.2011 Rekomendacje klientów |

Szczupaki nie biorą każdego dnia – rekomendacja

Otrzymaliśmy kolejną rekomendację od klienta, który wybrał się z Andrzejem Wiznerem na szczupaki. Oto ona:

„Jesteśmy zadowoleni z wyprawy pewnie Państwo już wiecie że padły 43  ryby i choć największa miała 80 cm to dla łowiącego była życiówką. Większość ryb to  jednak małe sztuki ( 40-60 cm) a próba trollingu nie  dała spodziewanych efektów. Co do samego łowiska to wydaje się bardzo żyzne w ryby i dające sporo  możliwości , pogoda nam dopisała choć kuriozalnie najlepsze efekty  mieliśmy podczas przelotnych opadów i dużego zachmurzenia. Dwa kolejne  dni były już dużo słabsze – pierwszego dnia padło aż 36 szt kolejne w  dwóch kolejnych dniach  Co do umiejętności przewodnika to miał okazję je wielokrotnie pokazać  i na pewno wszyscy uczestnicy byli pod dużym wrażeniem jego  skuteczności. Z bardzo dużą łatwością  łowił kolejne sztuki wprawiając  nas czasem w zakłopotanie i pytanie jak on to robi?”