15.06.2017 Inne |

Jezioro Żarnowiec – majowe podsumowanie

Jak zwykle nasze sztandarowe łowisko szczupakowe w Polsce – Jezioro Żarnowiec – nie zawodzi! Maj był udany dla naszych Gości, którzy pod okiem naszego przewodnika Andrzeja Wiznera, złowili piękne szczupaki. Wiele ryb powyżej 90 cm i kilkanaście szczupaków powyżej metra to wynik majowych wypraw z naszym przewodnikiem! W tym kilka ryb powyżej 110 cm! Największa ryba maja 119 cm!

W maju nasz przewodnik Sebastian Kalkowski wziął udział w kręceniu krótkiego filmu o łowieniu szczupaków techniką trollingową z wykorzystaniem sprzętu i przynęt marki Savage Gear oraz sprzętu marki Okuma. W najbliższych dniach, materiał ukaże się na łamach profili społecznościowych Savage Gear Polska oraz Okuma Polska. Już teraz zapraszamy! Poniżej kilka zdjęć z planu. Największa ryba złowiona do kamery miała 110 cm!

Zapraszamy na wyprawy wędkarskie na Jezioro Żarnowieckie!