17.09.2011 Rekomendacje klientów |

Rekomendacja naszego gościa

Kilka słów od naszego Gościa, które dostaliśmy po kolejnej wyprawie na szczupaki z Żarnowca. Dziękujemy! „…Tradycyjnie bardzo dziekuję za organizację kolejnej wyprawy wędkarskiej! Żarnowiec nie rozczarował – przewodnik, łowisko, ryby, wszystko pierwsza klasa!! W ciągu pierwszego dnia udało mi się złowić 4 szczupaki, z czego dwa duże (80 i 74 cm). To nie tylko moje rekordowe szczupaki, ale w ogóle największe do tej pory złowione ryby! Przewodnik miał też kilka dużych szczupaków na kiju, ale spinały się w trakcie holu i ostatecznie udało mu się wyholować tylko jednego – ok. 75 cm. W drugi dzień zawiodła pogoda i dość szybko zakończyliśmy łowienie. Samo łowisko na pewno warte odwiedzenia, a pomoc Andrzeja praktycznie gwarantuje kontakt z dużą rybą. Szczerze polecam wszystkim fanom szczupaków. Pozdrawiam i czekam na kolejną wyprawę!”